Upalte je všechny!

Nenosí roušku, není naočkovaná, přesto je zdravá! Je to čarodějnice a na hranici s ní! Mnozí příznivci vakcinace svou rétoriku přizpůsobili středověkům mantrám. Tehdy si lidé nevysvětlitelné dokázali vysvětlit jen pomocí čar a kouzel. Dnes, v době internetu, špičkové vědy a letů do vesmíru se vracíme obloukem zpátky.
7. 11. 2021 11:23 | Link: http://www.evahrindova.cz/node/689

I dnes jsme svědky popírání přirozeného a vidíme lpění na dogmatech, které sice nefungují, ale dávají lidem aspoň nějakou jistotu. A tak jsme svědky neskutečného obratu – přirozené a fungující je nebezpečné a veškerou silou, která se roky střádala a tvořila, je označováno za šarlatánství a nevědecká kouzla.

Něco tak přirozeného, jako je zdravá imunita, je zpochybňováno a lidem je vtloukáno do hlav, že s ní nemohou počítat a že nemá smysl si své zdraví a imunitu budovat a posilovat. Zdravý člověk, který sejde věkem a na konci své cesty přirozeně a bez bolestí zemře v domácím prostředí je nevídaným úkazem. Z lidí děláme na konci jejich života nemohoucí trosky, které trpí v bolestech a odcházejí ze světa nevědomě a osamoceně. A toto je vydáváno za vítězství vědy? Jaká je to věda, jak přispívá k lepšímu životu člověka?

Každý, kdo se nad takovými konci zamyslí, je zpochybňován. Vše prostupující cenzura brání rozšíření myšlenek, které by lidem ukázaly koncepty zdravého života. Systematicky je ztěžován život lidem, kteří chtějí žít skromně a zdravě. Malé a drobné podnikání je byrokracií potlačováno a dlouhodobě jsou lidé vháněni do montoven a do otrockého postavení poníženého státního úředníka. Sektor služeb, který na drobném podnikání stojí, je decimován pandemií a jen těžko se lze ubránit dojmu, že je tato současná likvidace součástí plánu.

Zdraví a svobodní lidé jsou pomalu a jistě stavěni na okraj společnosti a co je hůře – nenápadně se z nich dělají terče všeobjímající nenávisti. Závislí a nemocní lidé se stávají normou a zdraví a svobodní vadou systému. Stejně jako Židé, stejně jako kulaci, stejně jako agenti západních mocností za dob komunismu.

Cítím to i sama na sobě. Zabývám se zdravým životním stylem, pomáhám sobě i druhým léčit se pomocí bylin a vyvážené stravy. Všímám si zásadního vlivu psychiky na vznik nemocí. Neodmítám moderní vědu v medicíně, ale nepovažuji ji za všelék. Obracet se k ní máme jen při akutních problémech. Péči o své zdraví máme především ve svých rukách. Kde v těchto slovech vidíte něco „šarlatánského“ nebo démonického?

Dnes jste nebezpečný už jen tím, když se ptáte a hledáte odpovědi. Chladná logika, která člověka nutí se ptát, je dnes nebezpečná a kdo jí vládne, sám sebe označuje neviditelnou žlutou hvězdou. Sám ze sebe dělá terč nenávisti a společenského zpochybňování.

Člověk by si řekl, že dobré zdraví a silná psychika, by mohla být pro druhé příkladem a inspirací. Život bez léků a bolestí je přece mnohem lepší než postupná devastace člověka, kdy se za „pomoci“ moderní léčby z aktivního člověka postupně stává ležák na LDNce.

Jenže to tak není. Vidíme pravý opak. Kdo si troufne jít vlastní cestou, je „vaporizován“ ještě dřív, než by si okolí všimlo jeho výsledků. Stačí se podívat na film Vaxxed 2. Rodiče neočkovaných dětí v USA jsou stíháni systémem bez ohledu na to, že jejich neočkované děti překypují zdravím a v porovnání s brutálně proočkovanou většinou jsou hlasitou obžalobou konceptu očkování dětí jako takového.

U nás to není jinak. Systém nám krade zdraví našich dětí, zabíjí seniory svou „vědeckou“ péčí. Lidskost není nic proti nařízením a byrokracii. Ale pořád je to o lidech. Chtít zůstat zdravý je dnes odbojová aktivita srovnatelná s partyzánským bojem v lesích Beskyd. Není divu, že na Valašsku je nejnižší procento proočkovanosti.

Zůstat zdravý chce dnes odvahu. Zůstat svobodný chce odvahu ještě větší. A chce to i oběti. Já nevyměním svou svobodu za nic. Nevyměním své zdraví za žádné konzumní pitomosti. Chimérické jistoty, které jsou mi výměnou nabízeny, odmítám. Neustoupím nikdy, a to ani když už kolem mě bude stát dav se zapálenými sirkami. Chci žít podle svého a po nikom nic nechci. Kéž k takovému životu najde odvahu čím dál víc lidí…

  

Další články, blogy, videa

Sledovala jsem vyhlášení voleb se svou téměř osmdesátiletou maminkou a dobře jsme se bavily. Zajímavé bylo sledovat, kdo se jak ke svému úspěchu či...
Podle posledních oficiálních údajů začal prudce růst počet diagnostikovaných rakovin na 100 000 obyvatel. Jistě je na místě se nad strmým růstem...
Posledních pár let jsme zaznamenali zásadní ústup zdravého rozumu a v tom důsledku i oslabení právního státu. Nazvat to erozí demokracie není...
Kdysi Miloš Zeman řekl, že holokaust nezačal prvním transportem Židů do koncentračního tábora. Začal první lavičkou, na kterou si nesměl Žid sednout...
Vrabci si už o tom cvrlikají, média opatrně naznačují, ale s Ukrajinou je konec. Rusko neporazí, nevytlačí, prostě netahá za silnější konec provazu....
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.