Snít je důležité...

Snít je důležité. A i politici mají své sny. Někdo chtěl postavit kanál Labe-Odra-Dunaj, někdo sní o tom, že vrátí důležitý zprivatizovaný majetek do rukou státu, jiný sní o tom, jak bude sedět vedle mužíka v zelené mikině. Ostatně i náš nový prezident má politický vzor v prezidentu Ukrajiny.
9. 2. 2023 11:15 | Link: http://www.evahrindova.cz/node/794

Nevím, nevím, jestli bych byla v klidu, když naši důležití politici vzhlíží k politikovi, který přivedl svou zemi k absolutnímu rozkladu. Bují tam korupce, o svobodě slova nelze vůbec mluvit, na ulicích se chytají muži, kteří nechtějí jít do zbytečné války. Toto má být náš vzor? K tomu máme vzhlížet?

To Rusko je fakt mocná země, podařilo se jim udělat z Ukrajiny a jejich politiků vzývané božstvo. Ze země, jejichž obyvatelům nikdo nechtěl z bezpečnostních důvodů dávat víza. Dnes mají Ukrajinci všude dveře otevřené a naši politici si z nich sedají na zadek.

Místo toho, aby se učili od těch, kteří umí zabezpečit pro své obyvatele klid, mír a prosperitu, vzhlíží k těm, kteří vedou zemi do bankrotu a zmaru.
 

Další články, blogy, videa

Čím víc vnímám moderní dobu, tím víc mě to vrací zpátky. Zásahy do přírodních procesů v rámci zvyšování výnosů a "ochrany" přírody tu...
Někdo může lhát, jako když tiskne a projde mu to. Jiný nesmí ani špatně vypadat nebo nedejbože si splést pořadí barev na trikoloře.
Pamatujete se na velké haló ohledně šeků od Mariana Kotleby? Ten coby župan Bánskobystrického kraje rozdával na výročí vzniku Slovenského státu...
Demonstraci z 11. 3. 2023 jsem sledovala online. Sledovala jsem i sociální sítě a média po demonstraci. A své postřehy jsem shrnula do pár bodů.
Charita jako obchod s emocemi? Nejkrystaličtější důkaz úpadku západní společnosti hledejme v tom, jak funguje charita. Točí se v ní obrovské peníze a...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.