Silná slova jsou výzbrojí slabochů

Naši předkové prokazovali svou odvahu činy. Současní "bojovníci" ji prokazují silnými slovy. Výzdoba jednoho nejmenovaného moravského města je typickým úkazem slabosti.
24. 2. 2023 10:12 | Link: http://www.evahrindova.cz/node/797

Kultura poštěkávání za plotem, v anonymitě a v bezpečí. Ani na vteřinu si nemyslím, že by autor tohoto plakátu byl schopen ve veřejné diskusi obhájit svá silná tvrzení a už vůbec si nemyslím, že by byl schopen vyrazit se zbraní v ruce hájit své silácké postoje.

Není to jen slabost morálky, je to i slabost ducha. V diskusích na Twitteru je to vidět velmi plasticky. Kdejaký ubožák si tam do mě kopne a bez jakýchkoliv zábran a s absencí slušnosti útočí. Kdysi jsem se pokusila s jedním takovým ubožákem sejít a promluvit s ním osobně. Ale toho se oni bojí... Podpořeni a kryti mediálními "autoritami", které systematicky budují obraz dezolátů a dezinformátorů, mají alibi pro odmítnutí argumentů, faktů a tvrdé diskuse.

A tak svou odvahu realizují nadávkami. Což je fakticky jen důkaz jejich tuposti a morální pokřivenosti.
 

Další články, blogy, videa

Čím víc vnímám moderní dobu, tím víc mě to vrací zpátky. Zásahy do přírodních procesů v rámci zvyšování výnosů a "ochrany" přírody tu...
Někdo může lhát, jako když tiskne a projde mu to. Jiný nesmí ani špatně vypadat nebo nedejbože si splést pořadí barev na trikoloře.
Pamatujete se na velké haló ohledně šeků od Mariana Kotleby? Ten coby župan Bánskobystrického kraje rozdával na výročí vzniku Slovenského státu...
Demonstraci z 11. 3. 2023 jsem sledovala online. Sledovala jsem i sociální sítě a média po demonstraci. A své postřehy jsem shrnula do pár bodů.
Charita jako obchod s emocemi? Nejkrystaličtější důkaz úpadku západní společnosti hledejme v tom, jak funguje charita. Točí se v ní obrovské peníze a...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.