Šílený svět

Muž v ženských šatech a ještě k tomu v roušce je divný. Je znakem toho, že celá společnost je divná a pokroucená. Je mi zcela jedno, kdo co dělá doma a koho má v posteli. Homosexuálové a lesby nechť dělají co musí. Tento příspěvek nemá za cíl "homofobně" se distancovat od jinakosti. Ne, to ne...
10. 11. 2022 11:32 | Link: http://www.evahrindova.cz/node/771

Má za cíl upozornit na to, že přehnaná a do extrémů dovedená pozitivní diskriminace se zneužívá. Kdejaký vykutálenec se prostě "identifikuje" s jiným pohlavím, aby získal výhody až obdiv. Můžeme spekulovat o tom, kolik homosexuálů či transsexuálů si skutečně nemůže pomoci a kolik jich jen využívá "poptávku" po jinakosti. Stačí si obléct ženské šaty a už jste v centru pozornosti. Nikdo vás nemůže kritizovat, protože neziskové organizace jsou neustále připravené takovou kritiku označit za homofobii a tím vám zlikvidovat kariéru.

To za tu trochu ostudy v ženských šatech stojí. Těch výhod je více než nevýhod. Barvu pleti změníte jen těžko, invalidu ze sebe těžko někdo bude dělat kvůli výhodám. Stát se transsexuálem je nejjednoduší a nejrychlejší.

Věřím tomu, že normálním homosexuálům to vadí a nemají potřebu všechny okolo mlátit po hlavě svou sexuální orientací. Situace bohužel došla tak daleko, že pokud by se homosexuálové ozvali a kritizovali by fanatické aktivisty, dočkali by se homofobní nálepky i oni. Případ Martiny Navrátilové, která dostala přes prsty za kritiku změn pohlaví ve sportu, je dostatečně odstrašující.

Takže je to zase na nás. My dávno tisíckrát onálepkovaní můžeme beze strachu volat: "Není to progresivní, je to šílené!"
 

Další články, blogy, videa

Čím víc vnímám moderní dobu, tím víc mě to vrací zpátky. Zásahy do přírodních procesů v rámci zvyšování výnosů a "ochrany" přírody tu...
Někdo může lhát, jako když tiskne a projde mu to. Jiný nesmí ani špatně vypadat nebo nedejbože si splést pořadí barev na trikoloře.
Pamatujete se na velké haló ohledně šeků od Mariana Kotleby? Ten coby župan Bánskobystrického kraje rozdával na výročí vzniku Slovenského státu...
Demonstraci z 11. 3. 2023 jsem sledovala online. Sledovala jsem i sociální sítě a média po demonstraci. A své postřehy jsem shrnula do pár bodů.
Charita jako obchod s emocemi? Nejkrystaličtější důkaz úpadku západní společnosti hledejme v tom, jak funguje charita. Točí se v ní obrovské peníze a...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.