Přestaňte sledovat čísla a začněte žít!

Všechny ty PSY, tabulky, statistiky, jsou stejně k ničemu. Jediné číslo, které nás může zajímat, je počet hospitalizovaných s vážnými problémy. Jejich počet stále klesá a kapacity nejsou ani zdaleka zaplněny.
8. 12. 2020 11:01 | Link: http://www.evahrindova.cz/node/594

Přestaňte lomit rukama a začněte konat. Zapojte se do odboje, choďte na demonstrace, šiřte na svých pracovištích a v rodinách podvratné myšlenky. Roušku noste jen náznakově a pouze tam, kde je to nezbytné. Nepoužívejte dezinfekci! Sportujte bez roušek a to i v posilovnách. Stýkejte se s rodinou a přáteli!

Máte-li provozovnu, nechte ji otevřenou, i když budou hrozit dalším lockdownem. Už toho mají všichni plné zuby a čím víc lidí bude rebelovat, tím dřív to skončí. Nebojte se a žijte, pracujte, podnikejte.

Nesmiřujte se s omezeními, které nemají logiku. Kritizujte je veřejně a všude, kde to jde. Vyzývejte lidi k nenošení roušek, jděte jim příkladem. Nezvykejte si na absurdnosti, které přinesla "pandemie". Nenakupujte tam, kde horlivě otročí vládním nařízením. Bojkotujte firmy, které natáčí reklamy v rouškách.
Sdružujte se a podporujte se v rebelování. Jen tak máme šanci to přežít a vrátit se k normálu!
 

Další články, blogy, videa

Připadám si jako v pekle. Šílenci všude kam se podíváš. Nějak se nám ta pandemie vymkla z rukou, nemyslíte? Absurdity se vrší jedna na druhou a kdyby...
Čím víc byrokracie, tím méně lidskosti. I slušní a laskaví lidé si neví rady s nehumánními nařízeními a v podstatě se jim podvolují. Nejde jen o...
Pořád přemýšlím o tom, co nás dostalo tam, kde jsme. A čím dál víc jsem přesvědčená o tom, že zdrojem všech problémů je fanatismus.
Často se v diskusích setkávám s názorem, že zdravý životní styl vás neochrání před nemocí. Spousta lidí přece bere vitamíny a cvičí a urputně si...
Mnozí si myslí, že ano. Ale skutečným problémem jsou lidé, kteří špatným vládám a politikům věří a svou podporou je drží u moci bez ohledu na volby....
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.