Nemohu mlčet

I když mě sociální síť tlačí k autocenzuře, nejde to. Nemohu mlčet a občas musím upustit ventil. Každý den se na nás valí tisíce důkazů o nespravedlnosti světa, která je posvěcena vládnoucí mocí a mnoho lidí před tím zavírá oči. Bolí mě srdce, když vidím marné úsilí lidí, kteří si přejí nápravu světa zpátky k spravedlnosti a bezpečí. Bojují za pravdu, za právo, vysílají světu poselství a odměnou je jim jen mlčení nebo pomluvy.
19. 5. 2019 11:22 | Link: http://www.evahrindova.cz/node/443

Proč? Proč jsou lidé slepí k lidskému utrpení? Proč se bojí projevit a podpořit ty, kteří se nebojí ukázat na nahé krále? 

Dnes mě naprosto dostala fotka mladého děvčátka, která je nuceně provdána za čtyřicetiletého muže. Neumím si ani představit její utrpení. Co musí snášet a jak se asi musí cítit, když ji její matka a otec někomu takto prodají? Co to je za zvrhlý systém, který z matek dělá kuplířky a celkově lidi zbavuje těch nejpřirozenějších pudů - především obyčejné rodičovské lásky? Co to je za systém, kdy se nejbližší lidé jsou schopni zabíjet jen proto, že překročili pravidla komunity? Kde jsou city, laskavost, tolerance? 

Jen totální zaslepenec nevidí, že je něco shnilého v rádoby náboženství. Jen tupec přehlíží, že se islámské komunity chovají jako nejtvrdší sekty, kde není místo pro lidské city a zdravý rozum. Tolerovat to znamená, že tolerujete absolutní iracionalitu, kdy si nikdo není jistý ničím - ani vlastním životem, protože nemá žádnou cenu. Každý den vidíme tisíce důkazů, že neexistuje žádný umírněný islám. Je jen ten jeden - násilný, fanatický, nenávistný. Jak můžete plánovat mírové soužití s partičkou fanatiků, když oni ani nejsou schopni tolerovat sami sebe? 

Je čím dál těžší tvrdit, že mírové soužití s islámem je možné. Už tomu věří jen v Hate Free, v Člověku v tísni, v Respektu a v České televizi. Propagováním islámu ze sebe dělají jen tupé fanatiky, kteří si nijak nezadají s nemyslícími extremisty jakéhokoliv typu. Propaganda je ale prolezlá do našeho školství a je živena státními penězi. Ti se jen tak nedají!

Je to na nás - my musíme ochránit naše dcery, vnučky, neteře a kamarádky. My musíme mírnit naprosto zhoubnou propagandu uplacených mediálních celebrit, které naprosto nezodpovědně zakrývají nebezpečí a likvidují v dětech jakékoliv obranné chování.

Vysvětlujte proto děvčatům, že vztah s cizincem je vždy nebezpečný - není to důkaz tolerantnosti a už vůbec to není cool. Většina žen, které potlačily své instinkty v zájmu multikulti, dnes mají zničené životy a bojují o své děti. A ten boj nikdy neskončí.

Některé ženy za to položily i své životy - jely někam, kam neměly, rozešly se s někým, s kým se vůbec neměly dát dohromady. Ale k tomu naši fanatičtí bojovníci za toleranci přes mrtvoly mlčí. Oni jsou v bezpečí a mají své prachy a krátkodechou slávu v médiích. Oni se nebezpečím nevystavují. Ale ženou do ně druhé a ty my musíme ochránit.

Proto píšu a varuju, i když se do mě strefují multikulti idioti, uráží mě a špiní mě. Je mi to jedno. Mám je na háku - je třeba ve veřejném prostoru zachovat i hlas rozumu. I když se nás snaží všemožně zlikvidovat. Ruší nám stránky a dělají z nás arcilotry. Nejsme na tom tak špatně jako ve Velké Británii. Tam nechali muslimské komunity vyrůst tak, že každý, kdo jejich chování kritizuje, je ohrožen na životě - a policie a vláda k tomu mlčí. Nejsme na tom tak špatně jako v Německu, kde Antifa zastrašuje každého, kdo si dovolí zvrácenost multikulti kritizovat. My můžeme mluvit a proto MUSÍME mluvit. i když nám hrozí bany a posměch zpovykaných studentíků, kteří získávají čím dál větší moc. 

My MUSÍME mluvit a proto říkám - islám je ZLO. V jakékoliv podobě.

 

 

Další články, blogy, videa

Volby jsou jediným ukazatelem, který ukazuje politickou realitu objektivně. Chytrý se z ní poučí, hloupý se s ní nesmíří a proto hledá výmluvy. Po...
Nejsilnější vzkaz ze sobotní demonstrace - jsme sebevědomí občané, jsme Češi, Moraváci, jsme Slované. Když se zpívala česká a slovenská hymna, dojalo...
Kdo nevěří médiím a propagandě a nenechá se vláčet různými "fobickými" ideologiemi, dává si věci do souvislostí sám. Sleduju různá videa,...
Podívejte se kolem sebe - mnoho lidí lituje, že se naočkovalo. Ale ti, co odolali, nelitují. Už to by mělo každého přinutit k přehodncení postojů....
Lidstvo zlenivělo. Hledá jen ty nejkratší cesty a ulehčuje si i ty procesy, které tím ztráci své kouzlo. A ztrácí nejen kouzlo, "ulehčování...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.