Největší ochranou před nespravedlností je svoboda slova

Poslední dobou se nám čím dál více otevírají různá Overtonova okna. Znamená to, že je společnost postupně připravována na akceptaci něčeho, co by normálně nebylo možné. V souvislosti s čím dál silnějším umlčováním nepohodlných názorů, se ta okna otevírají víc a víc dokořán. Pedofilie, vyhnání Němců ze Sudet, akceptace islámu, tolerance deviací, omezování rodičovských práv…
13. 7. 2019 13:14 | Link: http://www.evahrindova.cz/node/465

Nepřijatelné názory se propagují a jejich kritikové se umlčují. Je docela dobře možné, že časem nikdo nepotrestá pedofila, který bude obtěžovat dítě, protože přece patří k diskriminované menšině. A celý proces legalizace zla bude dovršen.

Může tomu něco nebo někdo zabránit? Vidíme zcela jasně, že na Západě už se podařilo obrátit roli viníků a obětí. Tommy Robinson, který celý život sledoval agresivitu islámu a bojoval za jeho potlačení, je dnes nazýván chuligánem, rváčem a recidivistou. Jen proto, že si dovolil narušit politicko-korektní slovník a zlo nazýval zlem, bez ohledu na to, že pachatelé zla jsou chráněni lidskoprávními aktivisty. Kdyby v Británii hájili svobodu slova, nikdy by se nic takového nemohlo stát.

Nejen, že by Tommy Robinson neseděl ve vězení, kde mu reálně hrozí smrt. Ale také by nemohly muslopedofilní gangy tolik let brutálně zotročovat pubertální bílé dívky. Britské represivní složky by s odpornými pedofily zametly okamžitě a žádné gangy by nemohly tolik let pohodlně fungovat. Média by bila na poplach a celá společnost by odporné praktiky muslimských přistěhovalců odsoudila a politici by přijali opatření.

Ale to se nestalo – represivní orgány byly ke konání donuceny až po dlouholetém nátlaku, a to teprve tehdy, když jeden mainstreamový deník konečně situaci popsal a zveřejnil. Přesto ale Tommy sedí ve vězení, je to odplata za jeho neochotu „držet hubu“ a neustále upozorňovat na lhaní a zametání problémů pod koberec. Svoboda slova ve Velké Británii? Ani náhodou – proto mnoho lidí bude ještě trpět a mnoho lidí ještě zemře… Je to válka, ke které by nedošlo, kdyby svoboda slova byla svatá a chráněná!

Jak je tomu u nás? Máme ještě čas mnohé zastavit, ale každým rokem to půjde obtížněji. Máme manipulativní a lživá veřejnoprávní média – stejně jako na Západě. Máme armádu dobře placených a všehoschopných aktivistů, kteří tlačí svou agendu levicového liberalismu ochrany menšin více než úspěšně – stejně jako na Západě. Máme slabé politiky, kteří se bojí omezit moc aktivistů a bojí se udělat pořádek s veřejnoprávními médii – stejně jako na Západě. Nemáme ale stále se zvětšující armádu voličů z řad cizinců, kteří budou přizdisráčské politiky držet u moci. To je naše výhoda, kterou bojovníci za svobodu na Západě nemají. My totiž nemáme silnou islámsko-migrantskou komunitu, která si zvládne bez problémů navolit své politiky. Británie je ztracená, ale my máme díky absenci silných komunit cizinců šanci.

Stačí jen zvolit politiky, kteří nebudou mít problém sáhnout na penězovody uřvaných a ulhaných aktivistů. Máme ještě čas, protože nemusíme bojovat s menšinami, které se pomalu a jistě stávají většinami. Jen mít ty politiky, kteří se toho nebudou bát.

Témat, které leží na stole je víc než dost. Je třeba zabránit tomu, aby se přepisovala historie a kvůli tomu vznikaly nové nespravedlnosti. Sudetští Němci byli odsunuti právem a není možné to měnit. Je třeba zabránit tomu, aby se vymývaly mozky našim dětem a jejich dětství bylo nepřiměřeně sexualizováno. Je třeba zajistit to, aby se sexuální úchylky vrátily zpátky tam, kam patří – do ložnic a do ordinací specialistů. Je třeba zabránit tomu, aby se omezovala rodičovská práva a stát přebíral odpovědnost za výchovu dětí a tím likvidoval biologická pouta mezi rodiči a dětmi. Je třeba zabránit tomu, aby se islám maloval jako menšinové náboženství, které musíme chránit a podporovat.

Je třeba zabránit tomu, aby byla omezována SVOBODA SLOVA. Protože jen díky omezování této svobody mají zlotřilci a lumpáři pohodlnější životy. VŽDY. Bez svobody slova, která vnáší do veřejného prostoru i nepříjemná témata, která se mohou leckoho dotknout, totiž není spravedlnosti.

Raději budu žít ve společnosti, kde má každý šanci na spravedlnost upozornit než v zemi, kde jsou chráněny jakési adorované menšiny bez ohledu na to, jakým zdrojem nespravedlnosti jejich ochrana je. Ve společnosti, kde není svoboda slova, totiž nakonec není proti svinstvu chráněn NIKDO!

 

Další články, blogy, videa

Posledních pár let jsme zaznamenali zásadní ústup zdravého rozumu a v tom důsledku i oslabení právního státu. Nazvat to erozí demokracie není...
Kdysi Miloš Zeman řekl, že holokaust nezačal prvním transportem Židů do koncentračního tábora. Začal první lavičkou, na kterou si nesměl Žid sednout...
Vrabci si už o tom cvrlikají, média opatrně naznačují, ale s Ukrajinou je konec. Rusko neporazí, nevytlačí, prostě netahá za silnější konec provazu....
Z toho celkového nadšení nad přijetím premiéra Fialy u prezidenta USA je mi až stydno. Připomíná mi to scény klanění se poddaných u svých pánů.
V sobotu odpoledne mi volala má nešťastná slovenská kamarádka, aby se podělila o své obavy z výsledků voleb. Měla strach z toho, že Ivan Korčok...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.