Nedáte si vakcínku?

Premiér Babiš se už ztrapňuje zcela nepokrytě. Dělá z lidí totální pitomce, kteří si na autogramiádě s celebritou nechají píchnout toxickou vakcínu výměnou za tenisky. Používá metody, které dříve odsoudil celý národ a kvůli šmejdům s předraženými hrnci se dokonce přijímaly i nějaké zákony.
10. 7. 2021 11:21 | Link: http://www.evahrindova.cz/node/661

Zboží, které lidi nechtějí ani zadarmo, asi nebude moc voňavé. Až si člověk řekne, že premiér Babiš nebude asi zas tak dobrý obchodník, když nechápe chování lidí. Došli jsme asi na maximum a více lidí už k dobrovolné vakcinaci nepřinutíme. No, dobrovolná jak dobrovolná. Za situace, kdy média neinformují, ale propagují, těžko lze hovořit o nějaké dobrovolnosti. Lidé jsou k vakcinaci nuceni brutální manipulací.

Premiérovi se nemůžeme divit. Jeho návrhy jsou jen produktem dlouhodobé práce PR aktivit farmaceutického průmyslu. Ten na celém světě působí jednoznačným směrem. Zpracovává systematicky především zdravotníky a pomáhá takto „vyučené“ lékaře a sestry stavět na jakýsi piedestal, z kterého lidem kážou a jsou chráněni. Noví zdravotníci nenesou žádnou odpovědnost za zdraví lidí, jsou zvyklí, že se o jejich metodách nepochybuje a jako rozmazlené děti těžko nesou jakoukoliv kritiku. V oboru je mnoho psychopatů, kteří si svou nekritizovatelnou pozici užívají a nechtějí se své „božské“ pozice vzdát.

Ale pořád existují lidé, kteří si cení svého charakteru a zdravotnictví se věnují proto, že chtějí lidem pomáhat, ne si budovat neotřesitelné ego. Přemýšlí o tom, co dělají, pídí se po informacích, zkoumají a hledají cesty, které vedou ke skutečnému zdraví. Takoví jsou dnes systémem perzekuováni, jsou cenzurováni a dehonestováni. S takovými se ale náš premiér neradí.

Stejně jako velká část národa je premiér přesvědčen, že zdraví se buduje pomocí chemie a lidé bez lékařského vzdělání nemají právo na to, aby sami posoudili, jak se vlastně cítí. Premiér ve svém omezeném vidění světa logicky předpokládá, že lidé rádi přistoupí na jeho nabídku. Proč by měli pochybovat? Vůbec nepředpokládá, že odpor k vakcínám je podložený zkušeností a znalostí, která přinutila člověka nahlédnout za neprostupné bílé zdi Potěmkinových vesnic současného zdravotnictví. Koronakrize ve velké míře přispěla k jejich bourání…

Premiér skotačí před hroutícím se impériem bílé lži, s hlupáckým úsměvem úlisně nabízí tu tenisky, tu koncertík, tu loterii a večer doma nejspíš pláče na rameni své ženy, protože nechápe „nevděk“ občanů.

Není ale ve svém nepochopení sám. Mnoho lidí stále věří a odmítá vystoupit ze světa, kde není nikdo za nic odpovědný, kde nevládnou žádné pochybnosti a nic je nenutí přemýšlet o souvislostech. Je tam bezpečno a klid. Venku zuří myšlenky, údaje, fakta, a to vše vede k úmornému přemýšlení, zhodnocování souvislostí a bohužel i k vlastní zodpovědnosti. Vakcína je jako svatý grál – nastrčíš ruku a máš vyřešeno. Neřešíš, nepřemýšlíš, jen konzumuješ. Bezpečí v bílém chrámu si vybralo dost lidí a zlobí se, že je někdo nutí vyjít ven.

Smutné je, že mnozí byli vytaženi ven vlastní nepříjemnou zkušeností. Za své prozření zaplatili krutou daň. Někdo jim zemřel, oni sami byli postiženi neomylnou vědou, vidí okolo sebe po vakcíně lidi padat jako mouchy. V horším případě ale ani vlastní nepříjemná zkušenost nedonutí lidi přemýšlet a pochybovat. Tak silná je víra budovaná mnoho let. Ani prokazatelné lži, ani tvrdá data, ani seriózní vědecké studie, nedonutí lidi opustit svou víru.

A tak i ti, kteří po první dávce vakcíny trpěli, poslušně jdou na druhou. A dokonce ani když ve frontě na vakcínu jsou lidé svědky kolapsu právě naočkovaného, nic je nezvrátí a poslušně jdou vstříc skutečné loterii s vlastním zdravím. Tihle by klidně své zdraví za tenisky od premiéra vyměnili. To je na celé věci to nejsmutnější, podařilo se lidi úplně odpojit o svého vlastního těla. Věří více lékařům než sami sobě. Je vám zle po vakcíně? Doktor vám řekne, že je to v pořádku a vy jdete na další píchanec. Zase je vám zle? Nevadí, další dávky jsou už připravené.

Mnoho lidí, a hlavně dětí ještě bude trpět. Je mi jich líto, ale nemůžu s tím nic dělat. Jestli se to ale někdy obrátí, měli by všichni ti nezodpovědní egoističtí „obchodníci“ s vakcínami být souzeni. Protože nemorálně ženou lidi do zbytečných rizik. V mnohém se situace zhoršila, a ještě se bude zhoršovat. Tlak na lidi, kteří dokázali opustit bezpečí „moderní“ medicíny a odmítají se stát účastníky experimentu, se bude stupňovat. Ale zároveň také tento tlak bude lidem otevírat oči. A těch, co prohlédnou, i za cenu vlastních obětí, bude přibývat.  Až jednou nás bude většina a svět se stane zase bezpečným místem i bez „vakcínek“.

  

 

Další články, blogy, videa

Vždy, když se dav proti někomu nebo něčemu obrací, instinktivně se odpojím a stavím se na stranu těch, kteří trpí nenávistí davu. Měla jsem to tak...
Zatímco si naše válkychtivá ministryně zve do České republiky americké vojáky, český národ s napětím sleduje převlékání Ondřeje Brzobohatého za ženu...
Celý život intenzivně sleduju politiku zdola. Jsem aktivní na sociálních sítích, píšu od roku 2006 skoro denně blogy a vyhodnocuju reakce lidí. Sama...
Její problémy začaly prakticky ihned po očkování a jen velmi těžko lze zpochybnit souvislost zdravotních potíží se samotným očkováním. Petra Banat se...
Přesně tak se dá ve zkratce popsat politika naší vlády. Bohaté nadnárodní společnosti necháme být a vlastní lidi budeme ždímat. Jen proto, že vláda...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.