Ne, to není teplý déšť!

Čurají nám na hlavu a už se to ani nesnaží vydávat za teplý déšť... Jak jinak si vysvětlit, že šéfka Evropské komise si naprosto neuvěřitelně kšeftuje s veřejnými evropskými penězi a nikdo to nijak neřeší? No, nikdo - až na pár odvážných evropských poslanců. Nakoupili se vakcíny (deset dávek pro každého Evropana) bez jakékoliv kontroly. A evropské kolonie jako je třeba naše republika se podřídily bez mihnutí oka. Nikdo nezkoumal, jestli jsou vakcíny bezpečné a nikdo se k tomu nevyjadřuje ani dnes.
20. 10. 2022 09:48 | Link: http://www.evahrindova.cz/node/767

Lidé prostě věří a odmítají zbořit tu pohádku, do které tolik investovali. Že umírají lidé? Že lidem ničí zdraví? Že se tady obohacují firmy na náš úkor? Koho by to zajímalo, momentálně se musí pronásledovat ruští trollové. Co je médiím po životech a miliardách, za které si farmapodnikatelé dělají luxusní život? Naši novináři mají moc práce s tím, aby likvidovali veřejnou diskusi o válce na Ukrajině a jejich jediným cílem je donutit různé lidi k tomu, aby veřejně poplivali Rusko.

Dnes je jasné, že mladí muži po injekci proti té "hrozné" nemoci mají problémy se srdcem. Je potvrzené, že ženy mají problémy s plodností. Je jasné, že v nejprobodanějších zemích se potýkají s velkou nadúmrtností.

Přesto naše ministerstvo rozjelo kampaň za peníze daňových poplatníků. Naštěstí na ni lidé už moc nedají. A co média? Bezprecedentní chování šéfky Evropské komise přechází cudným mlčením. Potřebujete víc k tomu, abyste ztratili iluze o právním státě, spravedlnosti a veřejné kontrole?

Nezmění se to dokud nedonutíme většinu strhnout klapky z očí...

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=p-GcrKtEP14&t=1s

Další články, blogy, videa

Posledních pár let jsme zaznamenali zásadní ústup zdravého rozumu a v tom důsledku i oslabení právního státu. Nazvat to erozí demokracie není...
Kdysi Miloš Zeman řekl, že holokaust nezačal prvním transportem Židů do koncentračního tábora. Začal první lavičkou, na kterou si nesměl Žid sednout...
Vrabci si už o tom cvrlikají, média opatrně naznačují, ale s Ukrajinou je konec. Rusko neporazí, nevytlačí, prostě netahá za silnější konec provazu....
Z toho celkového nadšení nad přijetím premiéra Fialy u prezidenta USA je mi až stydno. Připomíná mi to scény klanění se poddaných u svých pánů.
V sobotu odpoledne mi volala má nešťastná slovenská kamarádka, aby se podělila o své obavy z výsledků voleb. Měla strach z toho, že Ivan Korčok...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.