Moje kampaň jste vy!

Nezávislý kandidát to má v politice těžké. Nepodporují mě média ani nějaký velkokapitál. Musím spoléhat na podporu voličů. Proto jsem si zřídila transparentní účet, proto každý den vytvářím příspěvky na své facebookové stránce. Mohu nabídnout své postoje, které jsou prověřené časem a také odvahu jít s kůží na trh.
18. 7. 2016 15:12 | Link: http://www.evahrindova.cz/node/301

Vážení přátelé a fanoušci,
mnoho z vás mi vyjadřuje podporu a nabízí mi svou pomoc. Nyní vás tedy žádám o konkrétní podporu.

Zřídila jsem si transparentní účet a budu z něho platit náklady na kampaň. Prvním nákladem je kauce, kterou musí každý kandidát složit zároveň s přihláškou ke kandidatuře.

Dále pak budu potřebovat peníze na pronájmy prostor, na inzerci na facebooku, na cestovní náklady, na tisky vizitek a letáčků. Vše uvidíte přímo na transparentním účtu.

Silné politické strany bohatě podporované státními příspěvky vypadají neporazitelně. Mí protikandidáti mají na kampaň k dispozici statisíce až miliony. Já mám jen své názory a vaši podporu. :-)

Doufám, že společně ukážeme, že nejsme tak slabí a nevýznamní!

Další články, blogy, videa

Posledních pár let jsme zaznamenali zásadní ústup zdravého rozumu a v tom důsledku i oslabení právního státu. Nazvat to erozí demokracie není...
Kdysi Miloš Zeman řekl, že holokaust nezačal prvním transportem Židů do koncentračního tábora. Začal první lavičkou, na kterou si nesměl Žid sednout...
Vrabci si už o tom cvrlikají, média opatrně naznačují, ale s Ukrajinou je konec. Rusko neporazí, nevytlačí, prostě netahá za silnější konec provazu....
Z toho celkového nadšení nad přijetím premiéra Fialy u prezidenta USA je mi až stydno. Připomíná mi to scény klanění se poddaných u svých pánů.
V sobotu odpoledne mi volala má nešťastná slovenská kamarádka, aby se podělila o své obavy z výsledků voleb. Měla strach z toho, že Ivan Korčok...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.