Když naše vláda drží prst na tepu doby

Je velmi bolestné sledovat totální devastaci Ukrajiny. Myslím na ty lidi, kteří nemají auta, aby mohli z neutěšené země ujet. Na kluky a muže, kteří nemají peníze na úplatky, aby se vyvázali z vojenského odvodu. Myslím na lidi, kteří tam zůstali a ve tmě a v zimě přemítají o tom, jestli je náhodou Západ nehodil přes palubu a jestli ten Zelenskij fakt byla dobrá volba...
10. 2. 2023 18:56 | Link: http://www.evahrindova.cz/node/795

Bývalý ministr Zaorálek v České televizi naplno řekl, že VŠICHNI kompetentní politici a odborníci už dávno ví, že Rusko nejde porazit. Válka se jen prodlužuje, protože se hodí do karet všem. Může se na ni svádět inflace, špatné hospodaření a vůbec celkové chudnutí obyvatelstva v Evropě. Američané si zase mastí kapsy na zbraních a těší se na levný výkup majetku ve zchudnuté Evropě.

Situace, která neprospívá nikomu. Snad jen Rusku, které má dost argumentů k tomu, aby budovalo nové obchodní vztahy, vylepšovalo si svůj průmysl a pod tlakem se sjednotilo a posilovalo.

V této situaci vidět naši vládu a nového prezidenta, kteří nic z této zřejmé reality nechápou, je více než ostudné. Jsou to takoví mantáci! A ten náš nový prezident, který mluví o tom, že Ukrajina má vstoupit do NATO! To je naprosto mimo všech úvah o tom konfliktu. Už prosakují zprávy, že pokud se nezačne jednat o ukončení této zbytečné války, NATO se rozpadne. Ale naši borci to nevidí, asi se těší, jak někde pojedou na tanku v čele válečných šiků.

Doufám, že naše válečné štváče nikdo nebere vážně a jejich nesmyslné konání nebude mít pro naše obyvatelstvo nějaké dalekosáhlé následky. Modleme se, ať je fakt nikdo nebere vážně - ani Rusové ani lidi v NATO a z vedení Evropy. Ostatně nic jiného si nezaslouží.
 

Další články, blogy, videa

Čím víc vnímám moderní dobu, tím víc mě to vrací zpátky. Zásahy do přírodních procesů v rámci zvyšování výnosů a "ochrany" přírody tu...
Někdo může lhát, jako když tiskne a projde mu to. Jiný nesmí ani špatně vypadat nebo nedejbože si splést pořadí barev na trikoloře.
Pamatujete se na velké haló ohledně šeků od Mariana Kotleby? Ten coby župan Bánskobystrického kraje rozdával na výročí vzniku Slovenského státu...
Demonstraci z 11. 3. 2023 jsem sledovala online. Sledovala jsem i sociální sítě a média po demonstraci. A své postřehy jsem shrnula do pár bodů.
Charita jako obchod s emocemi? Nejkrystaličtější důkaz úpadku západní společnosti hledejme v tom, jak funguje charita. Točí se v ní obrovské peníze a...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.