Kdo uteče, vyhraje...

Obrázek to ukazuje jasně. Máte to černé na bílém. Farmaceutické firmy nejsou žádní andělé v bílých pláštích, kteří nezištně hledají cestu ke zdraví lidí. Jsou to tvrdí byznysmeni, kterým jde primárně o zisk.
24. 1. 2024 10:24 | Link: http://www.evahrindova.cz/node/861

Proč ne? Proto by ale státy měly přestat být jejich slouhy a měly by se posunout do pozice "pána". Tedy toho, kdo jejich produkty kontroluje a tvrdě si vybírá to, co bude prospívat lidem. Zatím se to neděje. Co očekávat od státu, který si nechal zdravotní vzdělávání zprivatizovat těmito tvrdými podnikatelskými subjekty? Co čekat od státu, který pomáhá farmaceutickým firmám nutit lidi proti jejich vůli užívat produkty těchto podnikatelských subjektů? A když se lidé nepodvolí, stát je trestá?

Kdo má rozum v hlavě, zařídí se podle toho. Kdo se nepodvolí, vyhraje a zachrání si zdraví! Proto jsem se na stará kolena rozhodla sama přinášet na trh produkty, s kterými mám osobně extrémně dobrou zkušenost (vitamín C s jedlou sodou, Optisilid). Není to jednoduché, ale těší mě, když mi lidé volají a děkují, že se konečně zbavili bolesti nebo že se cítí lépe a nejsou tolik nemocní.

Stát je zcela v područí farmaceutických firem a svou podřízeností jen přispívá ke zhoršování zdraví především dětí a seniorů. Je mi z toho někdy až fyzicky zle. Ale jde se z toho vymanit, informací je dost, je dost i průvodců, kteří lidem na cestě ke zdraví pomáhají. Je to na každém a komu není rady, tomu není pomoci.

Zdroj: https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/firmy-nechteji-platit-nova-antibiot...

Další články, blogy, videa

Posledních pár let jsme zaznamenali zásadní ústup zdravého rozumu a v tom důsledku i oslabení právního státu. Nazvat to erozí demokracie není...
Kdysi Miloš Zeman řekl, že holokaust nezačal prvním transportem Židů do koncentračního tábora. Začal první lavičkou, na kterou si nesměl Žid sednout...
Vrabci si už o tom cvrlikají, média opatrně naznačují, ale s Ukrajinou je konec. Rusko neporazí, nevytlačí, prostě netahá za silnější konec provazu....
Z toho celkového nadšení nad přijetím premiéra Fialy u prezidenta USA je mi až stydno. Připomíná mi to scény klanění se poddaných u svých pánů.
V sobotu odpoledne mi volala má nešťastná slovenská kamarádka, aby se podělila o své obavy z výsledků voleb. Měla strach z toho, že Ivan Korčok...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.