Kdo uteče, vyhraje...

Obrázek to ukazuje jasně. Máte to černé na bílém. Farmaceutické firmy nejsou žádní andělé v bílých pláštích, kteří nezištně hledají cestu ke zdraví lidí. Jsou to tvrdí byznysmeni, kterým jde primárně o zisk.
24. 1. 2024 10:24 | Link: http://www.evahrindova.cz/node/861

Proč ne? Proto by ale státy měly přestat být jejich slouhy a měly by se posunout do pozice "pána". Tedy toho, kdo jejich produkty kontroluje a tvrdě si vybírá to, co bude prospívat lidem. Zatím se to neděje. Co očekávat od státu, který si nechal zdravotní vzdělávání zprivatizovat těmito tvrdými podnikatelskými subjekty? Co čekat od státu, který pomáhá farmaceutickým firmám nutit lidi proti jejich vůli užívat produkty těchto podnikatelských subjektů? A když se lidé nepodvolí, stát je trestá?

Kdo má rozum v hlavě, zařídí se podle toho. Kdo se nepodvolí, vyhraje a zachrání si zdraví! Proto jsem se na stará kolena rozhodla sama přinášet na trh produkty, s kterými mám osobně extrémně dobrou zkušenost (vitamín C s jedlou sodou, Optisilid). Není to jednoduché, ale těší mě, když mi lidé volají a děkují, že se konečně zbavili bolesti nebo že se cítí lépe a nejsou tolik nemocní.

Stát je zcela v područí farmaceutických firem a svou podřízeností jen přispívá ke zhoršování zdraví především dětí a seniorů. Je mi z toho někdy až fyzicky zle. Ale jde se z toho vymanit, informací je dost, je dost i průvodců, kteří lidem na cestě ke zdraví pomáhají. Je to na každém a komu není rady, tomu není pomoci.

Zdroj: https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/firmy-nechteji-platit-nova-antibiot...

Další články, blogy, videa

Z toho celkového nadšení nad přijetím premiéra Fialy u prezidenta USA je mi až stydno. Připomíná mi to scény klanění se poddaných u svých pánů.
V sobotu odpoledne mi volala má nešťastná slovenská kamarádka, aby se podělila o své obavy z výsledků voleb. Měla strach z toho, že Ivan Korčok...
Od roku 1986 až do roku 1994 jsem žila na Slovensku. A byla jsem aktivním občanem. V Žilině jsme po roce 1989 začali vydávat kulturně-politický...
Jsem asi trochu postižena tím, že lpím na logice. Mým oblíbeným předmětem byla matematika a miluju, když čísla a fakta tvoří logickou konstrukci....
Kdo si zažil léta před rokem 1989, neubrání se srovnání. Najednou zažíváme principiálně stejné situace, jen v jiném šatu. Naprosto typickým jevem,...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.