Kdo si hraje, nezlobí...

Cituji z médií: "Dva z důležitých aktérů podepisování tzv. Minských dohod, A. Merkel a F. Holland, přiznali, že smlouva byla realizována jen proto, aby se Ukrajina mohla vyzbrojit, připravit na válku. Smlouva tedy nebyla uzavřena pro mír, ale pro válku. Odhalila se proradnost západu a záměr škodit Rusku. Potvrzuje to také, že válka na Ukrajině byla plánována s cílem vyprovokovat Rusko."
3. 1. 2023 08:46 | Link: http://www.evahrindova.cz/node/784

A teď mi řekněte, kdo z těch, kteří viní ze všeho zla světa Rusko, ví, co jsou Minské dohody? A proč byly podepsány? Kdo z těch rusofobních fanatiků vůbec něco ví z historie soužití Rusů a Ukrajinců? Kdo z nich něco ví o masakru v Oděse, o pozadí Majdanu, o zločinech Bendery a jeho souputníků?

Tihle lidé - bohužel i významní vládní činitelé včetně premiéra - jsou schopni v jedné větě mluvit o Rusku jako o totalitní zemi a o Ukrajině jako o vzoru pro všechny demokratické země. A přitom tam Zelenskij likviduje svobodná média, opoziční strany a dělá problémy pravoslavné církvi. O tom, že se tam oficiálně vzývá Bendera ani nemluvě. Každý pozdrav "Sláva Ukrajině" je zároveň připomínkou fašistické zvůle a holokaustu.

Fanatik nepotřebuje fakta, nepotřebuje znát nic, on má jasno. Takže jsme se dostali do "ideálního" stavu. Může se provalit cokoliv na kohokoliv, ale lidem je to jedno. Nepřemýšlí, neptají se, nezkoumají. V takovém stavu už ani nebude nutná cenzura. Což je vlhký sen každého libtardího politika.

Jak chcete v takové zemi žít a pracovat? Těžko.
 

Další články, blogy, videa

Z toho celkového nadšení nad přijetím premiéra Fialy u prezidenta USA je mi až stydno. Připomíná mi to scény klanění se poddaných u svých pánů.
V sobotu odpoledne mi volala má nešťastná slovenská kamarádka, aby se podělila o své obavy z výsledků voleb. Měla strach z toho, že Ivan Korčok...
Od roku 1986 až do roku 1994 jsem žila na Slovensku. A byla jsem aktivním občanem. V Žilině jsme po roce 1989 začali vydávat kulturně-politický...
Jsem asi trochu postižena tím, že lpím na logice. Mým oblíbeným předmětem byla matematika a miluju, když čísla a fakta tvoří logickou konstrukci....
Kdo si zažil léta před rokem 1989, neubrání se srovnání. Najednou zažíváme principiálně stejné situace, jen v jiném šatu. Naprosto typickým jevem,...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.