Kdo mává správnou vlajkou, může klidně krást

Tak se našim libtardům hroutí sen o jediné a skvělé politické síle. Morálka, transparentnost, férovost - tím vším byl onálepkován každý politik STANu. Stačilo se ohánět Havlem, tvářit se odhodlaně a mít pochopení pro angažované celebrity. Spolehlivý marketing se nějak zadrhl... Nutno ale podotknout, že by tento stroj na preference a pohodlný život u koryt nebyl možný bez výrazné podpory médií.
17. 6. 2022 15:19 | Link: http://www.evahrindova.cz/node/744

Jo, když je politik ze správné strany barikády a ještě k tomu gay, může si dovolit prakticky cokoliv. Co myslíte, začne po této aféře Česká televize politiky víc hlídat? Přestanou mainstreamová média propagovat politiky podle ksichtu? Vrátí se do pražských redakcí rozum?

Abych pravdu řekla nic takového neočekávám. Všem to vyhovuje, je to pohodlné a tak se na tom nic nezmění. Škoda jen, že si vlastní peníze víc nehlídají občané. Jedni to hážou do uren těm, kdo je jim nastrkován a druzí pro jistotu raději k volbám nejdou, aby si nezadali se systémem. A výsledek? Ten vidíme na pražském magistrátu. Nekontrolovaní politici se prostě občas urvou z řetězu.

P.S.: Je fajn, že nechcete mít nic se zkorumpovaným a nefunkčním systémem demokracie 2.0 liberální ráj. Ale pokud nejste vyvrhelem, stále ten systém platíte svými daněmi. Pak je idiotské, nechtít se ho aspoň pokusit ovlivnit. Volit podle médií nebo demonstrativně nevolit - je defakto povolenka pro grázly, kteří rozkrádají naše veřejné peníze.
 

Další články, blogy, videa

Posledních pár let jsme zaznamenali zásadní ústup zdravého rozumu a v tom důsledku i oslabení právního státu. Nazvat to erozí demokracie není...
Kdysi Miloš Zeman řekl, že holokaust nezačal prvním transportem Židů do koncentračního tábora. Začal první lavičkou, na kterou si nesměl Žid sednout...
Vrabci si už o tom cvrlikají, média opatrně naznačují, ale s Ukrajinou je konec. Rusko neporazí, nevytlačí, prostě netahá za silnější konec provazu....
Z toho celkového nadšení nad přijetím premiéra Fialy u prezidenta USA je mi až stydno. Připomíná mi to scény klanění se poddaných u svých pánů.
V sobotu odpoledne mi volala má nešťastná slovenská kamarádka, aby se podělila o své obavy z výsledků voleb. Měla strach z toho, že Ivan Korčok...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.