Hybaj do školy!

Já myslím, že jsme to s tím zlepšováním podmínek pro mladé přehnali. Tak dlouho jsme jim umetali cestičky a přistupovali jsme k nim jako k rovnocenným partnerům, až se z nich stala monstra. Fanatická a rozmazlená monstra.
15. 3. 2023 09:51 | Link: http://www.evahrindova.cz/node/802

Dětem a mladým máme povinnost vytvořit bezpečné prostředí, aby se mohli učit, zkoumat, dělat chyby a mýlit se. Ale jejich chyby a omyly se nemohou nadřazovat zkušenosti dospělých! Děti a mladé máme učit respektu k moudrosti a zkušenosti stáří, ne je štvát proti seniorům. Musíme se k nim chovat jako k těm, kteří se učí. Vymezovat jim hranice, neadorovat je a nedávat jim pocit převahy. Mládí není hodnota sama o sobě!

Mladí se chvají jako zpovykaná lůza, ale když jim média dopřávají sluchu, nemůžeme se divit. Klima, gender, u nás studenti dokonce odvolávají profesora a tváří se u toho jako morální arbitři. Větší hnus jsem neviděla!
 

Další články, blogy, videa

Čím víc vnímám moderní dobu, tím víc mě to vrací zpátky. Zásahy do přírodních procesů v rámci zvyšování výnosů a "ochrany" přírody tu...
Někdo může lhát, jako když tiskne a projde mu to. Jiný nesmí ani špatně vypadat nebo nedejbože si splést pořadí barev na trikoloře.
Pamatujete se na velké haló ohledně šeků od Mariana Kotleby? Ten coby župan Bánskobystrického kraje rozdával na výročí vzniku Slovenského státu...
Demonstraci z 11. 3. 2023 jsem sledovala online. Sledovala jsem i sociální sítě a média po demonstraci. A své postřehy jsem shrnula do pár bodů.
Charita jako obchod s emocemi? Nejkrystaličtější důkaz úpadku západní společnosti hledejme v tom, jak funguje charita. Točí se v ní obrovské peníze a...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.