Homosexuálové všech zemí, braňte se!

V USA dostal jeden muž za spálení duhové vlajky 16 let natvrdo.
20. 12. 2019 09:56 | Link: http://www.evahrindova.cz/node/509

Ukradl ji z protestantského kostela a demonstrativně ji spálil před nočním klubem. Hrozil, že vypálí i ten klub. Pochvalu by za to dostat neměl, ale 16 let natvrdo??? To už se fakt všichni zbláznili?

Každý rozumný člověk vidí, že extrémní pozitivní diskriminace sexuálních menšin už překročila všechny myslitelné hranice. V principu jde o nespravedlnost, protože se zvýhodňuje určitá skupina. Lidi prostě nespravedlnost nemají rádi a dvojí metry jsou stejné v komunismu, v nacismu i v liberalismu. Stejně odporné. Není divu, že na to někteří reagují stejně přepjatě, jako se přehnaně tato skupina chrání.

Jestli nechtějí homosexuálové, aby fakt začali lézt na nervy i klidným a rozumným lidem, musí ukázat, že jim ta přehnaná podporoa také vadí. Nikdo je nijak nediskriminuje a fakt není třeba lidem tlačit do hlav podrobnosti o sexuálním životě marginální sexuální menšiny. Zvlášť u nás. Lidé v České republice jsou nadprůměrně tolerantní a není jim vlastní paušalizování. Rom, homosexuál, černoch nebo buddhista - každý z nich se normálně ve společnosti uplatní, záleží jen na něm. Slušní, pracovití a milí lidé jsou oblíbení a je úplně jedno, s kým spí nebo jakou mají barvu pleti. Existuje na to mnoho příkladů, které netřeba opakovat. Jestli ale rozumní homosexuiálové neřeknou dost přehnané pozitivní diskriminaci, může se ta tolerantnost změnit na nenávist a to není dobré pro nikoho. 

Takže: Vážení příslušníci sexuálních menšin - řekněte už dost tomu vymývání mozků, které se neštítí obtěžovat dokonce děti ve školkách! Řekněte už dost přehnané vizualizaci sexuálních úchylek! Řekněte už dost dehonestaci normálnosti a adorování jinakosti! Jen vy máte moc to zastavit nebo aspoň zmírnit.

 

Zdroj: https://www.lidovky.cz/svet/za-spaleni-duhove-vlajky-odsoudili-v-usa-muze-na-16-let-vezeni.A191220_071137_ln_zahranici_ceh?

Další články, blogy, videa

Každá totalita má své symboly. Něco, čím lidé dávají najevo své podvolení. Něco, čím ukazují, že přijímají nátlak. Většina lidí s požadovanými...
O tom, že jsou média neobjektivní si vyprávíme už dlouho. Není to ale jako se vším – že si postupně zvykáme? Metody, které používají novináři nám...
Svobodný vysílač odvysílal debatu Evy Hrindové a Míši Julišové 8. 2. 2021 v 19 hodin.
Naši politici a zpovykaná média se nás snaží přesvědčit, že jejich šílený, na hlavu postavený svět, je normální. Kdyby to nebyla realita, řekla bych...
Rozhodla jsem se sepsat vše, co má smysl dělat. Žádná z těch věcí sama o sobě není lékem a řešením. Ale když hodně lidí bude dělat aspoň některé z...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.