Feriho vina

Rozhodně nechci dělat advokáta exposlanci Ferimu, který se choval jako arogantní blb a zneužíval svého postavení při lovení žen. Trest, který mu soud vyměřil, ale považuji za aktivistický, za ústupek veřejnému mínění a za zbytečně tvrdý.
2. 11. 2023 10:54 | Link: http://www.evahrindova.cz/node/850

Žijeme v době, která je bez přehánění pokrytecká a pokroucená. Velkým dílem to je důsledek podporovaného feminismu, který dělá témata z věcí, které dřív byly přirozené a nikdo je za témata k veřejnému pranýřování nepovažoval.

Na rovinu – znásilnění jako trestný čin fakt vypadá jinak než to, co se nám prezentuje mimo jiné i ohledně aktivit kdysi adorovaného exposlance. Znásilnění, za které si muž má jít sednout do vězení si představuju jako brutální násilný čin, kdy žena nemá šanci průběh činu nijak ovlivnit. Někdo vás přepadne nebo proti vaší vůli vás násilím někam zatáhne a pak využije fyzické převahy.

Je takovým činem, když žena svolí k návštěvě cizího bytu? Když dobrovolně odejde s cizím mužem do soukromí a je svolná k intimním dotykům jako je líbání a mazlení? Je takovým činem, když poté, co dobrovolně sama sebe vystaví potenciálně nebezpečné situaci, je dokonán pohlavní styk? Opravdu je vina za takové situace vždy jen na muži? Nenese zodpovědnost také žena, která lehkomyslně vstupuje do situací, které pro ni nemusí skončit dobře? A vůbec – nejsou takové situace extrémně zneužitelné? Jak může odpovědný soudce určit vinu v takových případech bez toho, že by měl čisté svědomí?

Vždy to tak bylo – žena si byla vědoma důsledku svých činů a podle toho se chovala. Sama jsem takové situace zažila a věděla jsem, co je nebezpečné, čeho se vyvarovat, jak se chovat. Protože muži jsou muži a ženy jsou ženy. Ve skutečnosti ten, kdo rozhoduje o vývoji situace je v drtivé většině případů (kromě kriminálních činů) sama žena – nikoliv muž. Ženy určují, jak se k nim muži budou chovat. Mají-li pocit, že mohou něco získat díky své ženskosti a přijímají-li nabídky šéfů, producentů, režisérů k soukromým schůzkám, jakou zprávu o sobě vysílají?

Dominik Feri je obětí korektní doby, kdy halas feministek a aktivistek přesvědčuje ženy, že odpovědný je muž a stačí mu říct ne. Popírají tím biologii a pohlavní předurčenost. Nemůžete řetězit samá ANO, ANO, ANO a pak se divit, když muž vaše závěrečné NE neakceptuje. Nějaké soudy a trestní stíhání na tom nic nemění.

Feministky budou popírat biologii tak dlouho, až muži přestanou být muži, stáhnou se definitivně k internetovému pornu a přestanou se o reálné ženy a reálné vztahy zajímat. Nikdo se jim nemůže divit. Jistě – jsou muži hulváti, jsou muži, kteří rádi zneužívají své postavení, jsou muži namyšlení a arogantní. Ale nutí někdo ženy takovým mužům ustupovat? Neměly bychom náhodou ženy učit, jaký efekt má dobře načasovaná facka nebo že je lepší říct NE hned na začátku? Respekt se nezískává zákony nebo soudními rozhodnutími. Respekt se získává konkrétním chováním.

Rada je jednoduchá – ženy, nelezte servilně do zadku arogantním blbům, i když mají moc a popularitu. Tak jednoduché to je. Učte to své dcery a dávejte jim dobré příklady. Soudit se s kdejakým blbcem za to, že se snažil dostat ženskou do postele, nic nevyřeší.
 

Další články, blogy, videa

Posledních pár let jsme zaznamenali zásadní ústup zdravého rozumu a v tom důsledku i oslabení právního státu. Nazvat to erozí demokracie není...
Kdysi Miloš Zeman řekl, že holokaust nezačal prvním transportem Židů do koncentračního tábora. Začal první lavičkou, na kterou si nesměl Žid sednout...
Vrabci si už o tom cvrlikají, média opatrně naznačují, ale s Ukrajinou je konec. Rusko neporazí, nevytlačí, prostě netahá za silnější konec provazu....
Z toho celkového nadšení nad přijetím premiéra Fialy u prezidenta USA je mi až stydno. Připomíná mi to scény klanění se poddaných u svých pánů.
V sobotu odpoledne mi volala má nešťastná slovenská kamarádka, aby se podělila o své obavy z výsledků voleb. Měla strach z toho, že Ivan Korčok...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.