Dovolme si trošku „konspirace“

Co nás čeká a co nás nemine. S narůstajícím odporem občanů, který se neprojevuje jen jejich účastí na demonstracích, začne být globální moc nervózní. Není pro ně dobrým signálem, když lidé odmítají nosit roušky venku nebo když si vynucují nasazení léků, které ohrožují rozjetou „pandemii“.
10. 3. 2021 11:43 | Link: http://www.evahrindova.cz/node/633

Čím větší bude odpor lidí, tím se bude zvyšovat tlak. Jsme zaplavováni katastrofickými články o nových mutacích a trvalých následcích po prodělání covidu. Neustále se omílá mantra o vakcinaci jako o jediné cestě k normálnímu fungování. Podle všeho a bez velkého konspirování se zdá, že vakcína je ten cíl. Narvat ji do co nejvíce lidí. Ať už jde o zisk nebo dokonce o prostředek ke snížení populace nebo zdroj dalších pacientů, kterým se budou prodávat další chemické sajrajty k „léčbě“ toho, co vakcína způsobila.

Cíl maximální vakcinace je tedy odporem lidí ohrožen. Nasazení Ivermektinu a další léčby by bylo příliš velkou konkurencí plánované vakcinace. Pokud si to lidi prosadí, bude třeba přitvrdit.

Co tedy můžeme čekat?

V prvé řadě pojede stroj propagandy na plné obrátky. Dalším krokem bude pokus o diskreditaci poslance Volného, který získává stále větší prostor pro šíření nebezpečných pravd. Pokud bude i nadále posilovat a nebude dělat příliš velké chyby, můžeme se dočkat i pokusu o odložení voleb. Globální moc bude totiž potřebovat čas pro přípravu akce k falšování voleb. Není možné, aby se do naší sněmovny dostali „neposlušní“ lidé. Stávající strany svou příslušnost k poslušným dostatečně prokázaly a pokud by je nikdo neohrožoval, volby by mohly normálně proběhnout.

Pokusný balónek s korespondenčním hlasováním už byl vypuštěn a je připraven k zavedení, pokud by se nedařilo sílící hnutí odporu udusit v zárodku. Prozatím se občanská opoziční hnutí vždy zlikvidovala sama, ale hrozí riziko, že se poučí z chyb a dotáhnou své snažení až k volbám a k překročení 5 %. Proto je třeba mít k dispozici záložní plán – korespondenční volby. Nejprve odsun termínu v rámci pandemického zákona a posléze protlačení korespondenčního nebo elektronického hlasování. Každý takový pokus bude znamenat jediné – mají strach.

Buďme na to připraveni a v žádném případě změnu způsobu hlasování nepodporujme! Řvěme, volejme, dávejme najevo, že tento plán známe a každý, kdo ho bude podporovat, přijde o naši důvěru. Ukazujme na ty lidi, kteří by hrátky s volbami podporovali jako na skutečné škůdce demokracie. Ukazujme na ně jako na ty, kteří slouží finančním zájmům (vědomě či nevědomě) a chtějí tak škodit občanům.

Prozatím mohli být v klidu, protože lidi se o politiku nezajímali a kdokoliv si tady mohl dělat, co chtěl. Lidé začínají zvedat hlavy, někteří dokonce deklarují, že půjdou k volbám a budou volit opozici, a to je globální moci nebezpečné a má z toho strach.

Jakmile padne první návrh na odložení voleb, je jasné, že výše popsané není konspirace. Sledujte, kdo něco takového bude prosazovat…

 

Další články, blogy, videa

Posledních pár let jsme zaznamenali zásadní ústup zdravého rozumu a v tom důsledku i oslabení právního státu. Nazvat to erozí demokracie není...
Kdysi Miloš Zeman řekl, že holokaust nezačal prvním transportem Židů do koncentračního tábora. Začal první lavičkou, na kterou si nesměl Žid sednout...
Vrabci si už o tom cvrlikají, média opatrně naznačují, ale s Ukrajinou je konec. Rusko neporazí, nevytlačí, prostě netahá za silnější konec provazu....
Z toho celkového nadšení nad přijetím premiéra Fialy u prezidenta USA je mi až stydno. Připomíná mi to scény klanění se poddaných u svých pánů.
V sobotu odpoledne mi volala má nešťastná slovenská kamarádka, aby se podělila o své obavy z výsledků voleb. Měla strach z toho, že Ivan Korčok...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.