Osobní zpráva o činnosti

Obrázek s citátem mi poslala jedna adminka ze skupiny Naštvané matky. A je to tak. Jen když se nebudete vzdávat, vyhrajete. I když stokrát spadnete na zem, je třeba se zvednout.
2. 4. 2019 10:34 | Link: http://www.evahrindova.cz/node/421

Máme to ale těžké - neplatí nás bohatí sponzoři, lidi jsou unavení, média nepokrytě manipulují a to se dotýká bohužel i našich lidí - i oni podléhají masivní propagandě a to nám stále dokola ztěžuje práci. Hodně lidí prostě vyhoří, halasně "zavře krám" a odejde do soukromí. Myslím, že když si nastavíte reálné cíle, nikdy se nemůžete zklamat a zahořkle se stáhnout. Když ale ty malé a realistické cíle bude mít mnoho lidí, můžeme pak vyhrát. Největším naším nepřítelem je neschopnost vidět realitu... Tak to je. 

A co je tím malým a realistickým cílem v mém případě? Nepředstavuju si žádné revoluční změny a neočekávám ani žádné rychlé zlomy. Prostě každý den dělám vše proto, aby přibývali lidé, kteří se nenechají opít rohlíkem. Jsem smířená s tím, že nevidím rychlé výsledky. Jen doufám, že má práce má smysl, že neustálé zpochybňování dějů okolo nás, nutí lidi přemýšlet. Doufám a věřím, že šířením informací pomáhám lidem, kteří dál komunikují s přáteli, s kolegy a šíří reálný obraz světa dál mezi lidi. Každý den, pořád dokola, neúnavně a pravidelně.

Když mi zruší stránku, založím novou. Trochu si zanadávám, ale jedu prostě dál. Protože vidím, že to lidi čtou a přibývá jich. Prostě doufám, že nás takových trpělivých a pracovitých bude víc a časem se naše aktivity propojí a pomohou třeba i velké změně. Třeba. Nebo taky ne. Ale každý den je nutné něco malého udělat - napsat článek, rozšířit informaci, diskutovat s nevěřícími. A pořád se učit, jak obcházet systém, který stále přitvrzuje.

Každý den, stále dokola. Dělejte to také tak, nenechávejte se znechutit. To je cesta.:-)

Další články, blogy, videa

Sledovala jsem slovenské volby a studovala jsem i analýzy, které po volbách zaplavily internet. Mluvila jsem i s kamarádkou, která žije na Slovensku...
Kdejaká menšina včetně pedofilů má své zastání. Existuje spousta organizací na ochranu práv zvířat, dokonce i teroristi mají své obhájce, kteří se...
Žijeme v době rovnoprávnosti a hysterie lidských práv. Nevyhýbá se to ani ženám, které za rovnoprávnost s muži bojují až do roztrhání těla (někdy...
Mladé dívky na obrázku zabil islám ruku v ruce s šílenou multikulturní ideologií, kterou prosazují fanatičtí lidskoprávní aktivisté.
Pokud se držíte faktů a udržujete si nezaujatost, není až takový problém se v současné nepřehledné politické situaci zorientovat. Problém je ale pro...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.