Jak si stojíme?

Vážení - volby se blíží. Proto jsem se rozhodla uspořádat setkání pro všechny, kteří se chcete dozvědět, jak si stojíme.
9. 8. 2016 17:39 | Link: http://www.evahrindova.cz/node/314

Pátek - 12. 8. v 17 hodin

Restaurace Fontána

Smetanovy sady, Olomouc

Máme šanci zamíchat volebním soubojem v Olomouci? Dokážeme vyburcovat lidi a udělat slušný výsledek? V senátních volbách není mnoho protimigračních a antiislámských kandidátů.

Budeme schopni s našimi postoji udělat solidní výsledek?
Sdílíte-li moje postoje, pokud můžete přijďte. S vaší pomocí se pokusím udělat maximum pro to, aby senátní volby ukázaly, že lidé nejsou ovce a nebudou volit jen kandidáty reprezentující opatrný prounijní přístup.

Beseda bude spíše setkáním příznivců a doufám, že se nás pár sejde. Snad se i domluvíme i na nějakých možnostech aktivit ve volební kampani. Těším se na vás!

Eva Hrindová

Další články, blogy, videa

Kdejaká menšina včetně pedofilů má své zastání. Existuje spousta organizací na ochranu práv zvířat, dokonce i teroristi mají své obhájce, kteří se...
Žijeme v době rovnoprávnosti a hysterie lidských práv. Nevyhýbá se to ani ženám, které za rovnoprávnost s muži bojují až do roztrhání těla (někdy...
Mladé dívky na obrázku zabil islám ruku v ruce s šílenou multikulturní ideologií, kterou prosazují fanatičtí lidskoprávní aktivisté.
Pokud se držíte faktů a udržujete si nezaujatost, není až takový problém se v současné nepřehledné politické situaci zorientovat. Problém je ale pro...
Komunální volby potvrdili oblibu Pirátů. Volí je mladí lidé, kteří nechtějí podporovat staré strany mnohokráte otřískané všelijakými minulými kauzami...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.