Co říkají odborníci o sexuálních menšinách?

Dnes jsem sáhla po starším vydání časopisu Psychologie a narazila jsem tam na starší rozhovor se sexuology Jaroslavem Zvěřinou a Petrem Weissem. Jsou to praktici, jejichž ordinacemi prošlo mnoho lidí s různými potížemi pohlavní identity. jsou to praktici, kteří jsou denně v realitě konfrontováni se skutečnými problémy týkajících se gender a sexuality.
21. 10. 2018 00:00 | Link: http://www.evahrindova.cz/node/408

A co říkají? (citáty jsou označeny uvozovkami - zbytek je můj komentář)

1. "Podle výzkumu se radikálně změnil vztah veřejnosti k homosexuálům. Homofobní je jen asi 6% populace."
Vlastně neexistuje žádná diskriminace, tak snažení různých aktivistů má spíš kontraproduktivní výsledky. Ani bych se nedivila, kdyby kvůli těmto snaživcům procento homofobů ve společnosti spíš nenarůstalo. 

2. "Transgender poruch osobnosti je ve společnosti asi jedno promile. A jsou to lidi, kteří se rozhodně nenazývají třetím pohlavím - taková porucha prakticky neexistuje. Jen psychická porucha, kdy se někdo cítí být opačným pohlavím. Takže stále existuje rozdělení na ženy a muže - i u těchto transgender osob."
K čemu tedy různé veřejné záchodky pro neidentifikovatelné pohlaví? nemá to žádnou logiku.

3. "Homosexuálové - protože jsou to přece jen muži - prostě inklinují k častějším změnám partnera a k záležitostem typu anonymní sex. Je to biologicky dané..." 
Proto jisté pochybnosti ohledně adopce homosexuálním párů jsou na místě. 

4. "Asexualita jako skutečná porucha prakticky neexistuje nebo jen velmi velmi vzácně."
Deklarovaná asexualita je jen neochotou navazovat partnerské vztahy a je vlastně zhmotněním sobectví.

Někdy je dobré obrátit se k odborníkům, člověk pak nahlíží na šílenství gender aktivistů ještě s větším despektem. :-)

Další články, blogy, videa

Kdejaká menšina včetně pedofilů má své zastání. Existuje spousta organizací na ochranu práv zvířat, dokonce i teroristi mají své obhájce, kteří se...
Žijeme v době rovnoprávnosti a hysterie lidských práv. Nevyhýbá se to ani ženám, které za rovnoprávnost s muži bojují až do roztrhání těla (někdy...
Mladé dívky na obrázku zabil islám ruku v ruce s šílenou multikulturní ideologií, kterou prosazují fanatičtí lidskoprávní aktivisté.
Pokud se držíte faktů a udržujete si nezaujatost, není až takový problém se v současné nepřehledné politické situaci zorientovat. Problém je ale pro...
Komunální volby potvrdili oblibu Pirátů. Volí je mladí lidé, kteří nechtějí podporovat staré strany mnohokráte otřískané všelijakými minulými kauzami...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.